Zbavte se tamponů

Řekněte tamponům a vložkám ne
Tampony a vložky jsou nedílnou součástí života každé zdravé ženy v produktivním věku. Jenže i tyto pomůcky velmi zatěžují jak peněženky, tak životní prostředí. Ženy vyprodukují ročně několik tun odpadu, který se rozkládá velmi dlouho, a navíc jde o poměrně nákladnou záležitost. Zkuste si spočítat, kolik za vložky a tampony utratíte.

žena v kalhotkách

Jak ušetřit?
Dnes je každý rád, kdy ose mu povede ušetřit nějakou tu korunu jinak tomu není ani v případě nákupů menstruačních pomůcek. Skvělou volbou jsou menstruační kalhotky. Jejich cena je sice vyšší, ale poskytnou vám skvělý komfort – pohltí veškerou tekutinu i pachy, a tím vám dodají pocit bezpečí. Stačí je potom jen vyprat a jsou připravené k dalšímu použití. proč jim nedat šanci, když vám ušetří spoustu peněz i životní prostředí?

Asi přemýšlíte, jak fungují menstruační kalhotky do vody Myfeminy.cz? Během menstruace se příliš nedoporučuje používat obyčejné menstruační kalhotky k plavání, protože nejsou vyrobeny z plavkového materiálu, což by měly být. Do vody by se měly používat tampony, případně menstruační kalíšek, které vám zaručí, že opravdu nic nevyteče ven.

Kolik druhů kalhotek nabízíme?
Protože i během menstruace se chtějí ženy líbit, a to i samy sobě, vyrábíme menstruační kalhotky v několika variantách. Najdete je u nás jako krajkovou variantu, máme klasické kalhotky ve střihu tanga, brazilky a klasické kalhotky, případně kalhotky s vysokým pasem.

vložky a tampony

Budete se cítit skvěle
Radost z pohybu během menstruace? Není to jen reklamní trik, ale realita. Stačí k tomu mít vhodné hygienické pomůcky. Vyzkoušejte menstruační kalhotky, a pravděpodobně už se k vložkám a tamponům nevrátíte. Proč taky, když máte k dispozici skvělé řešení, které je levnější a ekologické? Kalhotky jsou vhodné k nošení po celou dobu menstruace, i pro slečny, které ji mají poprvé.