S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Způsob dopravy:

 

Balík Na poštu - přijede na Vaši poštu, kde si jej vyzvednete, kdy se Vám to hodí: 90Kč, při platbě dobírkou 130Kč.

Balík Do ruky - přijede až k Vašim dveřím. Předem se o tom dozvíte díky SMS: 100Kč, při platbě dobírkou 140Kč.

Doporučený balík - při nákupu pouze oblečení do hodnoty 799Kč - doručení je o den, dva delší než při výběru jiné služby! 64Kč

Cenný balík - lze využít při nákupu maximálně 4 kusů zboží kromě nábytku, kočárků a cestovních postýlek. Česká pošta Vám jej doručí přímo domů, cestu balíčku lze sledovat na stránkách pošty: 80Kč, při platbě dobírkou 120Kč.

Při platbě předem:     110Kč

Při platbě na dobírku: 150Kč

U objemnějšího zboží (např. hrací centra, postýlky, některé kočárky) prosím počítejte s hmotnostním příplatkem k poštovnému, který činí 50 - 100Kč. Více se dozvíte v Obchodních podmínkách či u produktů, kterých se tento příplatek týká.

Při platbě převodem: 55Kč

Při platbě dobírkou: 95Kč

Zásilkovnu lze využít pouze pro zásilky do 5kg a menší balíčky do 70cm! Tento způsob dopravy je vhodný zejména pro oblečení nebo menší zásilky.

 

 

 

 


 

 


NOVINKY

arr3Slevy pro školská zařízení a mateřská centraŠkolkám, školám a mateřským centrám poskytujeme 5% slevu z celkové objednávky. Tato sleva je...

KONTAKTY

Adulka.cz
Budkovice 143
664 91 Ivančice
tel: 776 582 556
info@adulka.cz
IČ: 87979021

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

banner04-250x250.gif


Elektrická autíčka, motorky

Elektrická autíčka, elektrické motorky

jsou skvělou a zábavnou hračkou pro děti od 3 do 8 let. Je však třeba dodržovat zásady bezpečného užívání, aby se nestalo příčinou úrazu.

Před jízdou vždy zkontrolujte stav vozítka - zda nejsou uvolněny nebo poškozeny žádné části. Důležité je také respektování nosnosti a počtu přepravovaných dětí.

Vozítka nesmí přijít do styku s deštěm a nesmí se používat v blízkosti schodů, strmých kopců a dalších nebezpečných míst. Tato vozítka nejsou určena pro provoz na veřejných komunikacích a vždy musí být používána za dozoru dospělého.

Vozítka jsou určena především na rovné a pevné povrchy a vždy je třeba dbát pravidlům bezpečné jízdy.


Parametry
doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


Elektrické vozítko Toyz Gismo red

naše cena 1 807 Kč

na objednávku
doprava zdarma


Elektrické vozítko Toyz Gismo blue

naše cena 1 807 Kč

na objednávku
doprava zdarma