Oblečení pro děti

Oblečení pro děti


Děti jsou naše radost. Usmívají se na nás a milují nás. A my jsme tu zase pro ně. Když nám je nejhůř, kdo nám zvedne náladu. Stačí, aby na nás promluvili tím svým tenkým, lásky plným hláskem a hned nás to zahřeje u srdce. Děti nám dávají do domova život. I když je po nich kolikrát nepořádek. Tak rozlité pití, tam se valí hračky, zeď je pomalovaná fixu nebo nábytek. Můžeme se na ně zlobit. Ale ano, jenom ony jsou tak úžasné, že zlobit se dlouho nedokážeme. A co je nejhorší, jsou skvrny od jídla. Jak já je nenávidím. Neradi dáváte dětem světlé oblečení, protože třeba takové bíle tričko, které je bez potisku stoji třeba i dvě stovky a dítě ho má na sobě po dobu kdy jí na oběd třeba špagety a červená omáčka stříká všude, samozřejmě i na oblečení.

děti

No a zbavit se skvrn od červené omáčky ze špaget je taky někdy oříšek. A pak nás to třeba mrzí, že oblečení bylo drahé a teď nejde vyprat. No bohužel, už to tak je. Můžete dát dítěti třeba bryndák, ale jídlo si vždycky najde cestu, kde nadělá nedobrotu. Já jsem udělala jeden razantní krok, který jsem už měla udělat dávno. Děti mají skříňky, kde mají rozdělené oblečení. Jednu hromádku na doma a ven a druhou hromádku, když jsou třeba někam do společnosti nebo do školy. Jde i o dražší věci, a tak mi je pak líto oblečení vyhodit.

sekáč

Ale tak udělají službu u chlapa v garáži na otírání vercajku. Ale jde nakoupit i o hodně levně. Narazila jsem totiž na bazar second hand, kde mají opravdu skvělé kousky ne jenom pro děti, ale i dospělé. Já jsem z toho byla opravdu nadšená. Vyberu tam opravdu všechno pro tři malé děti. Takže já jsem naprosto spokojená. Nemusí te se vůbec bát, že by vám přišli smradlavé, flekaté, roztrhané věci. Opravdu i když je to second hand tak mě moc velmi hezky a mile překvapil a určitě tam budu nakupovat znovu. Určitě to taky zkuste, věřím, že budete opravdu spokojeni.