Sebeláska

Sebeláska a sebevědomí nejlepší cesta ke šťastnějšímu a spokojenějšímu životu. Už jste někdy přemýšleli proč se vám neustále nedaří ve vztazích? Že vždy když už si myslíte že to bude jiné skončí to však rozchodem? Trápíte se a utápíte se v depresích. A tím se neustále točíte v začarovaném kruhu. A co to zkusit trochu jinak. Zamyslet se nad tím jak přistupujete sami k sobě. Milujete sami sebe? Chováte k sobě sebelásku? Máte dostatečné sebevědomí, které vám zajišťuje plnohodnotné vztahy a přátelství. Jak nás může milovat někdo jiný když to neumíme my sami? Je to základ všeho.

sebeláska

Milovat musíme sami sebe a poté se nám otevřou dveře do šťastných vztahů. Naučit se sebehodnotě, sebelásce a získat sebevědomí. Tři pilíře důležité pro šťastný život. Naučit se přijímat sebe takový jací jsme. Všechny naše tělesné vady i přednosti. Mentální i duchovní podstatu vlastního bytí. A všechny naše světlé i temné stránky. Naučte se mít respekt k sobě, ke svému tělu, k způsobu našeho života. Naučit se myslet pozitivně a ovládat vlastní mysl. A zavrhnout vše co by nám mohlo jakkoliv ublížit. Naučit se klást vlastní hodnotu na první místo. A ne až za potřeby druhých. Přestat se obětovat a upřednostňovat vlastní zájmy.

sebeláska

Umět říct ne když ti tak cítíte a nastavit si zdravé hranice. Sebeláska je také umění žít v harmonii. A to jak sami se sebou tak s přírodou, se zvířaty, s naší matkou zemí a hlavně sám se sebou. Je špatné milovat se jen za určitých podmínek. A to především ve chvílích kdy se nám daří. Další součástí je milovat každou buňku vlastního těla. Promlouvat s nimi každý den. Chválit je a vážit si každé buňky zvlášť. Promlouvejte s nimi láskyplně a s úctou a uvidíte zázraky. Vše se začne měnit k lepšímu. To samé platí i pro vaše myšlenky. Udržujte pozitivní myšlenky a afirmace. A vaše sny se začnou plnit. Na konec uvědomění, že nejsme oddělení ale že jsme jedno. Vše je propojené v jeden jediný celek.