Jak ukázat partnerovi, že ho skutečně milujete

Dvě kouzelná slůvka: miluji tě. Tím dáte partnerovi dostatečně najevo, jak vám na něm záleží. Ale, jak dát najevo lásku i jinak, než slovy?

Věnujte partnerovi absolutní pozornost

I pokud jste doma v pyžamu a partner vám zaníceně vypraví o pochvale od šéfa, poslouchejte ho. Nekontrolujte během té doby mobilní telefon, nesledujte televizi a věnujte plnou pozornost jen jemu. Tím mu dáte najevo, že je pro vás priorita, zajímají vás jeho pocity, úspěchy i neúspěchy a milujete ho.

Uvařte mu jeho oblíbené jídlo

Ano, láska prochází žaludkem. Připravte mu na večeři jeho oblíbený pokrm. Tím, že připravíte kuřecí nudličky na kari, které tak zbožňuje, dokážete, jak dobře ho znáte a že mu chcete dělat stále radost.

vztah

Hezky se pro něj oblečte

Časem ve vztahu každý zpohodlní, ale to neznamená, že byste doma měli nosit vytahané tepláky a seprané tričko. Ukažte partnerovi, že pro něj chcete být stále krásná. Pečujte o sebe a hezky se oblékejte. Občas vytáhněte také šaty, které se mu na vás tak líbí.

Zalichoťte mu

Lichotka musí být myšlena samozřejmě upřímně. Vážíte si partnera pro jeho znalosti? Sem tam mu to připomeňte. Začal cvičit a je to na něm už vidět? Nenechte to bez odezvy. Lichotku můžete použít i v úplně běžných situacích, jako když vám partner otevře sklenici s okurkami. Bude rád, že s ním počítáte i na takové drobnosti.

pár

Dopřejte mu volný čas

Nechte partnera, aby si našel čas také sám na sebe. Je jedno, jestli se v tu chvíli zavře v dílně s modelem letadýlka, vyrazí s partou na fotbal nebo bude hrát hru na playstationu. Buďte tolerantní a uvidíte, jak to partner ocení. Bude se vedle vás cítit uvolněně a bezstarostně. 

Dopřejte si rychlovku

Dlouhá předehra, svíčky, tlumené světlo, romantická hudba a tak dále. To vše je krásné, ale občas na to zapomeňte a udělejte změnu. Toto zpestření oceníte jistě oba dva.