S trampolínou si můžete vypracovat krásné nohy

Když má žena krásné nohy, ohlédne se za ní na ulici nejeden muž. Přitom nemusí jít zrovna o minisukni, která je příliš vyzývavá, a poutá pozornost nevhodným způsobem, klidně to mohou být docela obyčejné legíny, strečové sportovní kalhoty, anebo tříčtvrteční střih volnějších letních modelů. Krásné nohy a vypracované hýždě neuniknou pozornosti takřka v žádném typu oděvu a je to dáno tím, že si všímáme zejména ladných křivek přiměřených svalnatých proporcí.

dívka na trampolíně

Potkáte-li takovou ženu či dívku, zřejmě vás napadne, jak takové krásy mohla docílit, co za tím vězí, a zda je to také i v našich možnostech. Pokud se vám zdá, že je v tom nějaká zázračná magie, tak tuto iluzi klidně můžete odhodit, někdy je totiž cesta ke krásným nohám poměrně snadná. Nemusíte utrácet ani za posilovnu a nemusíte denně pobíhat po ulici na tvrdém asfaltovém povrchu, který zrovna příliš neprospěje vašim kotníkům a kolenním či kyčelním kloubům, vystačíte si s docela obyčejnou, s tou nejlevnější trampolínou v akci.

Stehna, hýždě, lýtka

Vypracovat na trampolíně nohy do překrásné podoby mohou samozřejmě i muži, a jisté je, že se ženám také líbí svalnaté mužské nohy mnohem víc, než obtlousté „kejdy“ nebo vyzáblé tyčky. Smysl pro krásu máme zakódován v genech a vnímáme jej i na duchovní bázi a zároveň považujeme takového člověka za atraktivního i co se týče přístupu k vlastnímu zdraví.

bosé nohy na trampolíně

Skákání na trampolínách výrazně posiluje všechny partie stehen, hýždí i lýtek a přitom vám stačí skákat denně jen pár minut, aby se po pár týdnech dostavily solidní výsledky. Samozřejmě to chce zároveň změnit jídelníček, pokud holdujete bůčku s pivem, bílému pečivu a sladkostem.

Nohy – to jsou i chodidla

Všimli jste si někdy, kolik lidí trápí ploché nohy? Je to jedna z civilizačních chorob způsobená mimo jiné i nevhodnou obuví a skákání na trampolíně je účinnou prevencí i lékem proti tomuto neduhu právě proto, že skákáním (pouze naboso) posilujete i svaly, které udržují příčnou a podélnou klenbu chodidel v bezvadném stavu. A mezi námi – po krásných ženských chodidlech se také muži ohlíží, pokud nejsou plochá, zdeformovaná a zanedbaná.