Pěkné schody

Kdybyste si stavěli dům anebo opravovali byt, jaké byste si dali schodiště? Myslím si, že je opravdu velký výběr interiérových schodišť. Já si pamatuji, když jsem s mámou a s tátou šla na nákupy. Šli jsme do nějakého obchodu, kde měli právě vystavené interiérové schodiště a další interiérové věci. Musím říct, že mě v té době bylo asi deset anebo jedenáct let a málem https://zpravy.aktualne.cz/domaci/divka-koupila-extazi-malem-zemrela-byla-svepravna-rekl-nejvy/r~b06449caf41c11e78d510cc47ab5f122/ jsem se v tom velkém obchoďáku ztratila. Bylo to opravdu velké obří obchodní centrum. Bylo to snad vysoké asi dvacet metrů a já jsem si říkala, že kdyby tam byl alespoň nějaký dětský koutek, bylo by to lepší. V celém Obchodním centru s nábytkem a schodišti jsme strávili asi hodinu a půl času.

I retro se mi moc líbí.

Bylo to opravdu hodně teď byla jsem ráda, že jsem si tam alespoň mohla kreslit malém dětském koutku. Rodiče zatím vybírali interiérové schodiště. Ale ani to takové dlouhé době si žádné interiérové schodiště nevybrali. A vůbec žádné podle vzhledu nevyhovovalo nikomu z rodičů a žádné se jim nelíbilo. A tak táta dostal nápad, že si zadají nějakou výrobní zakázku přesně interiérového schodiště na míru. Moje máma chvíli přemýšlela, ale nakonec souhlasila. Sice oba dva moc dobře věděli, že se připlatí nějaké peníze navíc, ale vůbec jim to nevadilo.

Máte rádi kov?

Sami říkali, že budou mít opravdu krásné originální interiérové schodiště, které se bude všem líbit a bude vlastně originální a budou jediní, co ho doma mají. Já s tím sice souhlasila, ale zase jsem si říkala, že to bude mnoho času a peněz navíc. Protože jsem měla v živé paměti, že máma říkala, že když ušetří nějaké peníze, že mi koupí nové kolo. To kvůli interiérovému schodišti nebudu mít nové kolo? Měla jsme docela strach., A tak jsem se rodičů zeptala ještě jednou., A byla jsem opravdu hodně ráda, když mi řekli, že už kolo na mě čeká doma! Byla jsem štěstím bez sebe a byla to pravda. Jakmile jsme s rodiči dojeli domů, v chodbě jsme měla nové kolo!