Komu můžete darovat tričko bez potisku

Když je potisk spíše na škodu

Někteří lidé ocení, jestliže jim pod vánoční stromek nadělíte docela jednoduchý střih oblečení, což je nejvíce markantní zejména u mikin, triček, a třeba i u ponožek, plavek nebo trenýrek. Vyhovuje jim, když je výrobek jednobarevný, a mohou jej snadno kombinovat s jinými oděvy, a také si jej brát k různým příležitostem. Ne vždy je potisk vhodný, a uvědomíme si to zejména u značkového oblečení, kde se výrobci často předhání v reklamě svých výrobků příslušným logem a textem.

bavlněná trička

Kdo si rád upraví oblečení po svém

Tričko bez potisku https://www.armytrika.cz/ostatni/bez-potisku/ je ideální prezent komukoli, kdo rád experimentuje a tvoří, a kdo si přetváří outfit podle vlastního originálního nápadu. Není nutné mít na tričku nápis, který podporuje pití piva, sex, drahá auta a podobné, údajně žádané jevy. Oblečení si potiskem vyzdobíte i velmi rafinovaně, nápaditě a atraktivně, stačí jen trochu přemýšlet zdravým selským rozumem, případně se inspirovat na Internetu různými nápady z tvůrčích dílen.

chlapec v tričku bez potisku

Kdo jezdí na vodu nebo pořádá jiné sportovní akce

Barevných triček, mikin, tepláků, šortek nebo kšiltovek mohou využít milovníci sportovních aktivit v přírodě, které je pořádají s přáteli v době dovolených či víkendových akcí. Barevné textilie můžete darovat jen tak, bez potisku, aby si je dotyčný vylepšil podle svého, případně ponechal tak, jak jsou – čistě jednobarevné, anebo můžete nechat zhotovit potisk profesionální firmou přímo podle vašeho návrhu. Vaše přátele by mohly potěšit například nápisy v podobě jejich jmen či přezdívek, která jsou osobní, a oznamují světu“ „to jsem já“.

Trička pro děti

I děti rády malují a tričko je ideální možností, jak tu uplatnit výtvarný talent. Na trhu jsou v prodeji speciální barvy na textil, http://www.stextil.cz/ jimiž se maluje podobně, jako vodovými barvami po papíře, a tak můžete dětem nabídnout sadu triček a doplnit je barvami a štětci.