Nový interiér

Taky jste už několikrát přemýšleli, že byste si změnili interiér domů anebo bytu? Já si myslím, že opravdu každý člověk by chtěl mít nějakou změnu. Sice chápu, že jsou lidé, kteří nemají rádi změny a raději zůstávají ve stejném https://www.lidovky.cz/je-to-ve-stejnem-stylu-jako-kauza-altner-rika-o-sporech-s-cssd-hradecky-podnikatel-krticka-gvl-/zpravy-domov.aspx%3Fc%3DA171114_183829_ln_domov_ele bytě úplně dlouho anebo až do konce života. A znám dva takový lidi, kteří si nepřejí vůbec žádné změny, protože si pamatuji, jak jeden můj soused nadával, když mu jeho manželka přemístila nábytek v obýváku. Jeho manželka už chtěla nějakou změnu interiéru. Ono se jí líbilo, když jí jeden kamarád navrhl bytový interiér trochu jinak.

Mám doma ráda květiny.

Bylo to sice pěkné a mně se to líbilo, ale její manžel to vůbec neocenil a byl vzteky bez sebe, takže návrhář bytových interiérů musel to zase vrátit zpátky na stejné místo. Protože jeho manželka by to opravdu nezvládla. Bylo to docela náročné. A já jsem si řekla, že návrhy bytových interiérů rozhodně neodsuzuji. A mně se to líbí. Anebo vy chcete bydlet stále ve stejném v bytě, kdy máte stejně rozmístěny nábytek a nebo dekorace? Já tedy ne. Já bydlím v bytě už šest let a už jsem měla návrhy bytových interiérů čtyřikrát. A vždycky se mi to moc líbilo.

I minimalismus je pěkný.

Myslím si, že když změníte třeba nábytek anebo postel na jiné místo, tak vám to osvěží celkové bydlení a bude se vám taky lépe spát. Alespoň já to tak mám. A ještě jsem se nesetkala, mimo souseda, s nikým, kdyby tohle neuvítá s otevřenou náručí. Mně se tohle líbí, ale záleží samozřejmě na každém, jak se mu to líbí a jestli má rád změny. Nebo vy taky nemáte rádi změny? A zkusili jste to už někdy? Myslím si, že kdybyste zkusili —-, tak se vám to třeba zalíbí a vy tak naoko budete bydlet v novém. Třeba se vám to bude líbit a uvědomíte si, že zrovna v ten okamžik byl velký čas na změnu. Za mě vám tohle doporučuji. Vždyť nic hrozného se nestane. Nebo se zkuste na to podívat pouze v návrhu, nemusíte to dělat hned. Nebo do toho půjdete po hlavě a zkusíte nové návrhy bytových interiérů?

Publikováno v Dům