Testy a epidemie

Měli jste už někdy coronavirus? Pokud ne, tak buďte rádi. Já jsem coronavirus měla už jednou a musím říct, že to opravdová pohroma a opravdu je to velice nudné. Stále vás bolí celé tělo, a to nemluvím o tom, jak máte namožené svaly anebo jak vás bolí klouby a kosti. A taky nevím jak vy, ale já, když jsem měla poprvé coronavirus, tak jsem si myslela, že je to snad můj konec. Nechtělo se mi nic dělat, všechno mě bolelo a neměla jsem ani na nic chuť. Moje máma do mě jídlo musela nutit a pití taky, jinak bych asi vyschla anebo zemřela na hlad. Proto jsem si řekla, že nejlepší ochranu před koronavirem je ochrana, a to hlavně rouška nebo očkování.

Roušky nás chrání.

Hlavně nosím poctivě roušky a to všude, i když teď nyní se roušky nosit nemusí. Taky samozřejmě mám dostatek gumových jednorázových rukavic, které pravidelně nosím. A taky mám antigenní testy ze slin. Pamatuji si, když mě jednou dělali testy, a to z nosu. Takové ty nepříjemné tyčinky, které se dávali do nosu, až úplně hluboko za kořen nosu.

Nemoc a virózy nikoho nepotěší.

No pohroma! To mě dělali asi třikrát a musím říct, že mě vždycky ještě několik dní potom opravdu bolel celý nos a nevěděla jsem, co mám dělat. Bylo to velice nepříjemné. Proto jsem taky potom byla ráda, když potom ke konci byly antigenní testy ze slin, které jsou o mnoho příjemnější než testy z nosu. Pokud i vy jste měli antigenní testy ze slin, tak jste byli šťastní než třeba my, co jsme měli už coronavirus dříve a museli jsme zažít testy z nosu. Myslím si, že je prima, že jsou antigenní testy ze slin, protože i dětem se dělají samozřejmě o dost lépe než jiné testy. A pokud vás to zajímá více, tak se podívejte na webové stránky covidexpert.cz, kde se dozvíte informace o antigenních testů ze slin. A co si myslíte o antigenních testech ze slin? Někomu to právě vyhovuje, ale někomu ani ne, jako například mému bratrovi.