Pro koho objednat luxusní dort na zakázku

Pro dětskou oslavu – děti milují různá překvapení a oslavy a jistě ocení, když jim pořídíte narozeninový dort ozdobený svíčkami a případně číslem jejich věku. Nemusíte však pojímat narozeninové oslavy vašich ratolestí fádně a příliš konzervativně, dorty mohou být vyzdobené i netradičně, např. podle zájmů a životního stylu, který vaši nástupci vyznávají. Například pokud se věnují fotbalu, může https://m.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx%3FPubID%3D333423%26TypeID%3D7 mít dort tvar i vnější slupku v podobě poloviny fotbalového míče. Anebo pro holčičky, které baví gymnastika, je možné dort vyzdobit replikou malé gymnastické stuhy, obruče, kuželů a míče. Nezapomínejte rovněž, že děti milují barvy, a dort by také mohl být patřičně barevně vyzdobený.

krásný dort

Svatební třípatrový dort – svatba bez dortu by nebyla svatbou a dorty svatební bývají nejkrásnější ze všech. Výrobci by si na nich měli dát záležet, protože se jedná o nejkrásnější den v životě, a ten by také měl mít patřičnou podobu. Od rána by měl být veselý a měl by být odrazem vzájemné lásky obou partnerů, což také dáte najevo všem kolem vás i v průběhu svatební hostiny.

dort s ovocem

Seniorům – i lidé v pokročilém věku by si mohli dopřát něco na zub. Těm bychom mohli doporučit zejména dorty s ovocem, které obsahují dostatek vlákniny, případně pečené z celozrnné, zdravější mouky.

Dort jen tak – stalo se vám někdy, že jste měli nepřekonatelnou chuť pochutnat si například na ovocném dortu s ananasem či s jahodami a doma jste zrovna žádný neměli? Anebo jste měli náladu oslavit pouhý všední slunečný den, i když se zrovna neřadí mezi data významných životních jubileí? Proč si nedopřát třeba vánoční cukroví v srpnu, kdy je do Vánoc daleko, anebo se zakrojit do luxusního dortu z Hradce Králové, na objednávku, jen tak pro radost, kterou přinášíte vaší rodině, o níž se s láskou staráte? Dorty zhotovené rovněž s láskou vám určitě přijdou vhod.