Originální šperk za skvělou cenu

Máte rádi šperky?
Mnoho žen i mužů má rádo šperky. Není divu, máme to v genech – lidé se šperky zdobí celé tisíce let. Šperkem člověk dokáže vyjádřit svou osobnost, a šperky jsou velmi oblíbeným dárkem. Většina lidí je chodí nakupovat do obchodů, kde ale musí počítat s tím, že vybraný šperk má několik dalších lidí, protože jde zpravidla o sériovou výrobu. Moje autorské šperky vyrábím runě na zakázku a každý kousek je originál. Nestane se tedy, že byste moje šperky potkali na každé druhé ženě či muži.

barevné prsteny

Proč si vybrat šperk ode mě?
Podpoříte umělecká dílka, která vznikají na základě návrhu, jenž je inspirovaný přírodou okolo nás. Moje kolekce jsou zaměřeny právě na přírodu, a například kolekce Včelka má upozorňovat na jejich důležitost pro ekosystém, jehož je člověk součástí. Každý kus má svůj příběh a svůj důvod.

Mám vystudovaný design šperků a šperky vyrobím ručně již několik let. K tvorbě používám zlato, stříbro a kameny, ale najdete u mě i recyklované plasty v kolekci Kolibřík, protože dbám na ekologii a snažím se tvořit i z recyklovaných materiálů. Moje šperky jsou velmi výrazné, a najdete u mě jak náušnice a prsteny, tak náramky, náhrdelníky a brože. Právě ty se stávají čím dál více populárními – hodí se kamkoliv a podtrhnou krásu i obyčejného svetru. Detaily – to je oč tu běží. A detailů v mých špercích najdete spoustu.

bílý řetízek

Pokud hledáte jedinečný vánoční dárek, autorský šperk by mohl být skvělou volbou. Pokud se pro jeho koupi rozhodnete, je potřeba počítat s tím, že doba dodání může být delší. Proto objednávejte s dostatečným časovým předstihem. Chcete šperk s příběhem? Pak si vyberte z mé nabídky. Každý kus s sebou nese určitý příběh, který můžete svému okolí vyprávět právě tímto jedinečným kouskem zlata či stříbra. Vsaďte na jedinečnost a vyberte si šperk z mé dílny, který jen tak někde nepotkáte.