Nechte město za zády, odstěhujte se na venkov

Pořídili jste si rekreační chatu a prodali byt s tím, že chatu přestavíte pro celoroční bydlení? Proč ne, je to skvělý nápad, jak nechat město za zády a konečně si užít klidného prostředí. Ovšem možná, že bude nutné objekt podrobit rekonstrukci alespoň v nezbytném rozsahu.

skladové kontejnery

Vyřešte to pronájmem skladu

Rekonstrukce rodinného domu nebo rekreačního objektu si může vyžádat poměrně značnou oběť v podobě vystěhování veškerého vybavení z obytných prostor. Toto je nezbytné například při výstavbě nové podlahy, podlahového topení nebo při stavebních pracích, jako jsou bourání příček, výměna oken a dveřních zárubní a podobné náročné procesy, při nichž je v prostoru množství prachu a nečistot. Vystěhování nábytku, spotřebičů a koberců je vždy lepším řešením, než jejich neustálé přesouvání z místa na místo a zakrývání bublinkovou fólií. Jestliže vše odnesete ze staveniště pryč, můžete klidně spát, protože máte jistotu, že se ničemu nic nestane. Jenže kam to odnést, když máte na zahradě jen jednu malou kůlnu, kam se vše nevejde?

přeprava kontejnerů

Využijte pronájem skladů, které původně sloužily pro přepravu zboží napříč kontinenty např. v námořní dopravě. Kontejnery jsou zhotovené z profilovaného ocelového plechu, který dostatečně chrání uložené předměty před povětrnostními vlivy a také před zloději, protože jsou vrata uzamykatelná. Skladové kontejnery lze umístit na jakýkoli pozemek, kde je dostatek volného prostoru, a kam je přístup s mobilní technikou. Můžete je tu mít k dispozici na libovolně dlouhou dobu, vše je otázkou vzájemné dohody, takže i po celou dobu trvání rekonstrukce. Výhodné je zejména to, že je kontejner umístěný vedle vašeho domu, takže můžete kdykoli z jeho útrob cokoli vytáhnout nebo tam naopak něco vložit, můžete tu mít i oděvy a obuv, trvanlivé potraviny a další předměty denní potřeby.