Oplocení pro zahradu i dům

Oplocení pro zahradu i dům


Všimli jste si, že téměř každý pozemek má plot? Má to svoje důvody. Je dobré mít plot okolo svého domu, protože tak zabráníte vniknutí nejen zvířat, ale i lidí k vám na zahradu, dvůr i do domu. Kromě toho že plot splňuje bezpečnostní funkci, vám nabídne i funkci estetickou. Správně zvolený plot může vašemu domu dodat šmrnc. Je dobré zvolit plot který se k domu bude hodit. V dnešní době už se příliš nepoužívá plot z klasického pletiva. Dnes jsou moderní kamenné, kované a betonové ploty.

dřevěný plot

Jaký plot vybrat?
Každý plot vám nabídne něco jiného. Pokud chcete mít krásný plot který zaujme nejednoho kolemjdoucího, zvolte třeba kamennou variantu v kombinaci s kovaným plotem. Jestli máte rádi moderní řešení, vyberte si betonový plot, který vám poskytne hodně soukromí a bude působit jako větrolam. Takový plot oceníte hlavně v případě, že bydlíte někde na samotě, kde hodně fouká. Zaujala vás tato možnost a chcete vědět jaká je za betonové ploty cena Montazmpc,.cz
? Ta se liší podle zvoleného druhu plotu. Můžete si vybrat z mnoha barevných variant a jejich kombinací. Jednotlivé betonové dílce jdou zkombinovat se dřevem. Cenu vám spočítá každý výrobce plotů podle toho co má v nabídce a co si vyberete. Na cenu vašeho plotu má vliv i velikost plotu. Čím vyšší a delší plot, tím je cena vyšší. Betonový plot může pro vás být výhrou, protože je zcela bezúdržbový. Nenatírá se, jen ho stačí opláchnout vodou v případě, že jej znečistí mechy. Montáž betonového plotu by měla provádět odborná firma protože je k tomu zapotřebí těžká technika a zkušenosti.

betonový plot

Jak probíhá montáž?
Pokud si vyberete plot, musí se odstranit starý plot, vyměřit nový a poté se vyhloubí základy. Následně se mohou začít montovat betonové díly do sloupků. Samozřejmostí je doplnění plotu o branky a vjezdové brány, což vám usnadní vjezd na váš pozemek.