Jaký typ podprsenky zvolit na ples

Večer plný tance a skvělé zábavy působí v mrazivých zimních dnech jako pohlazení na duši pro nejednu ženu. Přípravy na takto významnou společenskou událost ale není dobré podceňovat, a naopak je na místě se na ples pořádně připravit. Je nutné včas zajistit vhodnou večerní róbu, kabelku, doplňky, vymyslet večerní líčení a účes a vyhradit si dostatečně dlouhý časový prostor na veškeré přípravy před samotným plesem. Jedním z největších přešlapů v oblasti oblékání je špatně zvolená podprsenka. Proto je nutné si při jejím výběru dát pozor a opravdu zjistit, zda bude pod šaty perfektně sedět.

podprsenky v obchodě

Správná podprsenka je na plese prakticky nutností. Jen v malém množství případů vám totiž bude sedět taková, kterou běžně nosíte. Společenské šaty jsou šité totiž často s odhalenými zády či hlubokým výstřihem a vybrat právě tu vaši podprsenku tak možná bude složitým oříškem. V případě hlubokého výstřihu je nutné zvolit podprsenku s nižším spojením košíčků, která nebude do odhaleného dekoltu zasahovat. Pro odhalená ramena většina žen sahá po již relativně známé podprsence bez ramínek, případně pokud máte pocit, že takový kousek se vám zakoupit nevyplatí, sáhněte poté s ramínky odnímatelnými, kterou můžete nosit i běžně.

různé druhy podprsenek

Zejména u žen v mladším věku a studentek jsou v poslední době velmi oblíbené šaty s odhalenými zády, pod které se vyplatí zakoupit podprsenku s níže položeným páskem pro obvod. Některé střihy jsou ale bohužel tak neobvyklé, že pod ně prostě žádná podprsenka zcela sedět nebude. A pokud se necítíte na to vyjít do společnosti bez ní, budete si muset pomoci jinak. Na trhu jsou naštěstí dnes dostupné různé pásky a nalepovací podprsenky, které pomohou dekolt vytvarovat a často mají i push-up efekt. Pokud by vám ale ani tohle nestačilo, sáhněte po neviditelné samodržící podprsence Lifties, která pod šaty perfektně padne a udrží vaše poprsí v pořádku po celý večer. Tak ať správně zvolená podprsenka také přispěje k příjemně prožitému večeru a nezapomenutelným zážitkům!