S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Způsob dopravy:

 

Balík Na poštu - přijede na Vaši poštu, kde si jej vyzvednete, kdy se Vám to hodí: 90Kč, při platbě dobírkou 130Kč.

Balík Do ruky - přijede až k Vašim dveřím. Předem se o tom dozvíte díky SMS: 100Kč, při platbě dobírkou 140Kč.

Doporučený balík - při nákupu pouze oblečení do hodnoty 799Kč - doručení je o den, dva delší než při výběru jiné služby! 64Kč

Cenný balík - lze využít při nákupu maximálně 4 kusů zboží kromě nábytku, kočárků a cestovních postýlek. Česká pošta Vám jej doručí přímo domů, cestu balíčku lze sledovat na stránkách pošty: 80Kč, při platbě dobírkou 120Kč.

Při platbě předem:     110Kč

Při platbě na dobírku: 150Kč

U objemnějšího zboží (např. hrací centra, postýlky, některé kočárky) prosím počítejte s hmotnostním příplatkem k poštovnému, který činí 50 - 100Kč. Více se dozvíte v Obchodních podmínkách či u produktů, kterých se tento příplatek týká.

Při platbě převodem: 55Kč

Při platbě dobírkou: 95Kč

Zásilkovnu lze využít pouze pro zásilky do 5kg a menší balíčky do 70cm! Tento způsob dopravy je vhodný zejména pro oblečení nebo menší zásilky.

 

 

 

 


 

 


NOVINKY

arr3Slevy pro školská zařízení a mateřská centraŠkolkám, školám a mateřským centrám poskytujeme 5% slevu z celkové objednávky. Tato sleva je...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 699 Kč
na objednávku
naše cena 499 Kč
na objednávku

KONTAKTY

Adulka.cz
Budkovice 143
664 91 Ivančice
tel: 776 582 556
info@adulka.cz
IČ: 87979021

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

banner04-250x250.gif


OBCHODNÍ PODMÍNKY » Způsob dopravy a platby
Způsob dopravy a platby

Kupující si může vybrat z několika způsobů dopravy i platby:

 

Možnosti platby

Platba bankovním převodem :

Pokud si zvolíte tento způsob platby můžete Vaši platbu za zboží poukázat na náš účet 3 způsoby.

1. bankovním převodem z Vašeho účtu

2. složením peněz v hotovosti na kterékoliv pobočce naší banky přímo na náš účet

3. odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR (číslo účtu: 2100354286/2010). Zaplacené zboží Vám bude připraveno a po obdržení platby na náš účet bude odesláno.

ÚDAJE PRO PLATBU:

Číslo účtu: 2100354286/2010 Fio Banka

Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky

Dobírkou :

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. K dopravě se při zvolení platby dobírkou připočítává doběrečné 40Kč.

 

Při nákupu za více jak 3 000 Kč upřednostňujeme platby na účet předem.

 

Doručení a poštovné

Na výběr máte z několika možností:

 

Česká pošta-balík Do ruky 100,-

Balík Do ruky přijede až k Vašim dveřím. Předem se o tom dozvíte díky SMS. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena k vyzvednutí na nejbližší poště. Pošta ukládá balíky na poště po dobu 7 pracovních dní.

Česká pošta-balík Na poštu 90,-

Zásilka není doručena až k Vašim dveřím, ale je uložena na Vámi vybrané pobočce pošty. Zde si jej vyzvednete, kdy se Vám to hodí. Balík bude na poště uložen po dobu 7 pracovních dní.

Česká pošta-Cenný balík 80,-

Tento způsob dopravy je vhodný pro menší objednávky do maximálně 4 kusů zboží. Česká pošta doručí balíček až k Vašim dveřím. Dodání trvá o den až dva déle než u dalších způsobů přepravy. Neplatí pro hmotnější zboží jako nábytek, cestovní postýlky a kočárky! Při objednávce nad 4 položky prosím volte jiný způsob dopravy.

PPL dopravní společnost 120,-

Dopravní společnost PPL doručí balík k Vašim dveřím následující den od expedice zboží. Cestu balíku a předpokládaný čas doručení můžete sledovat na stránkách PPL. Potřebné údaje Vám zašleme v e-mailu po expedici zboží z našeho skladu. Tento způsob dopravy také doporučujeme u hmotnějších zásilek, například kočárků, cestovních postýlek, nábytku a matrací - tyto vyjmenované zasíláme pouze společností PPL.

Osobní odběr ZDARMA

Zboží si můžete převzít na odběrní adrese: Pod Hájkem 109/89, Ivančice. O připravenosti balíčku k vyzvednutí informujeme e-mailem.

Zvýhodněné poštovné pro oblečení 64,-

Při nákupu pouze oblečení (kojeneckého nebo těhotenského), nebo jednoho kusu zavinovačky. POZOR! PLATÍ POUZE PRO NÁKUP DO HODNOTY 799 KČ! Doručení Doporučeného balíku Českou poštou je delší než v ostatních způsobech dopravy. Balík může být na cestě 1-4 dny.

Zásilkovna

Vyzvedněte si svoji zásilku v jednom z několika set odběrných míst! Doba doručení zásilky do výdejního místa je 2-3 prac. dny. Pokud na svou zásilku spěcháte, volte raději doručení prostřednictvím PPL nebo České pošty. Zásilkovna přepravuje zásilky pouze do 5kg a 70cm!Při nadlimitní zásilce (váhově, rozměrově) Vás budeme kontaktovat pro vybrání nejvhodnějšího dopravce.

 

Při volbě platby dobírkou se k poštovnému připočítává 40Kč, jak již bylo napsáno v Možnostech platby.

Při nákupu postýlek, nábytku a hracích center se připočítává k poštovnému 100Kč, jelikož se jedná o nadměrný balík. U skluzavek a kočárků a některých postýlek příplatek činí pouze 50Kč. O tomto příplatku jste vždy předem informováni u konkrétních produktů, kterých se toto týká.

Při nákupu nad 7 000,- neplatíte poštovné, pouze případný hmotností příplatek, pokud je u produktu uveden! Při nákupu nad 2 500,- Vám bude účtováno pouze poloviční poštovné!